IT-TANÁCSADÓ (M/F/D)

Már szerzett kezdeti projekttapasztalatot, és szeretne olyan kifinomult szoftvermegoldásokat fejleszteni az OMS, DMS, Atchiv vagy BIL területén, amelyek megkönnyítik ügyfeleink életét? Szenvedélyed az IT, nyitott, kommunikatív ember vagy, és szeretnél egy dinamikus csapatban dolgozni?

Az Ön feladatai:

  • Informatikai megoldások koncepciója, tervezése és fejlesztése
  • Termékek és rendszerek integrációja
  • A bevezetés és a migráció kísérése

Az Ön profilja:

  • Informatikai végzettséggel vagy hasonló képzéssel rendelkezik.
  • Jó szoftverfejlesztési ismeretekkel rendelkezik
  • Ismeri az objektumorientált tervezést és a tervezési mintákat, és tapasztalattal rendelkezik a SCRUM-rendszerben való munkavégzésben.
  • rendelkezik némi tapasztalattal a projektmenedzsment és a projektirányítás terén
  • Szeretsz prezentálni, és képes vagy az összetett tartalmakat világosan és pontosan elmagyarázni.
  • Szeretsz utazni és közvetlenül az ügyfeleinknek dolgozni

Kínálunk:

  • Innovatív projektek izgalmas környezetben
  • Egyedülálló csapat légkör
  • Lapos hierarchia és lehetőség az ötletek és folyamatok alakítására
  • Átlagon felüli továbbképzési lehetőségek
  • Állandó munkaszerződés
  • Jól érző iroda erdei kilátással a Starnbergi-tó közelében

Felkeltette az érdeklődést? Jelentkezz most!

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux